Par projektu

Jaunais dzīvokļu projekts šobrīd tiek būvēts Rīgas zaļākajā rajonā – Imantā, blakus Anniņmuižas parkam, 15 minūšu attāluma braucienā no pilsētas centra.

Toreiz un tagad

“Anniņmuižas Parka Rezidence” nosaukums nav radies nejauši un ir cieši saistīts ar šīs vietas vēsturi. 18. g.s. otrajā pusē Otto fon Vietinghoff Scheel apprecēja Annu Ulriku fon Minihu. Muižkungs savu sievu ļoti mīlējis, tāpēc muiža nosaukta par Anniņmuižu – par godu īpašnieka sievas vārdam.  Kādreiz to dēvēja arī par “jautro muižiņu”, jo tur pulcējās kultūras baudītāji – bieži notika teātra izrādes, tika organizētas balles un saviesīgie pasākumi.

Tagad Anniņmuižas parka vārdu godam turēs arī “Anniņmuižas Parka Rezidence” – Skandināvijas valstu attīstītāja oriģināli projektēts daudzdzīvokļu nams, kurš iekļaujas vidē ar dabīgiem eksterjera apdares materiāliem un lieliem panorāmas logiem, pa kuriem paveras skats uz plašo parku.

Projekta “Anniņmuižas Parka Rezidence” dzīvokļu priekšrocības

Sešu stāvu ēkā ir pieejami viena, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar pilnu apdari. Tajos izstrādāts dizaineru rūpīgi veidots, ziemeļvalstu stilā ieturēts moderns interjers, maigos, neitrālos toņos. Tai skaitā, gaumīgi saskaņotas flīžu, parketa un sienu krāsas. Dzīvokļiem ir klasiskie vai franču balkoni, bet pirmajiem stāviem – virszemes terases.

Projekta dzīvokļu īpašās iezīmes ir 2,90 m augstie griesti un lielie, plašie panorāmas logi, kas īpaši labi piemēroti pievilcīgā skata uz apkārtni baudīšanai. Kā arī, dzīvokļos apkures sistēma veidota, iebūvējot siltās grīdas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas zemgrīdas apkures risinājumos. Šāda sistēma ilgtermiņā nodrošina mazākus rēķinus par siltumenerģiju, tāpat arī ļauj vizuāli un praktiski iegūt brīvu telpu, ko ierasti aizņem radiatori.

Ēkā ir trīs plašas kāpņu telpas. Pieejamas arī četrdesmit apakšzemes autostāvvietas. Teritorijā papildu atrodas  astoņas autostāvvietas mājas iemītniekiem un viesiem. Par iedzīvotāju ērtībām domājot, ierīkotas arī mantu glabātuves un bērnu rotaļu laukums. Teritorija ir sakopta, apzaļumota, ar bruģētiem celiņiem. Un ne mazāk svarīgi – drošība tiek nodrošināta ar video monitoringa palīdzību.

Konstruktīvais risinājums – Māja uz pāļiem, monolīta betona konstrukcija, sienas – fibobloki. Komunikācijas: Rīgas Ūdens, Rīgas Siltums, Latvenergo.

Vietas apraksts


Domājot par citām ērtībām, kas ir svarīgas arī ārpus paša mājokļa, jāpiemin, ka Anniņmuižas bulvārim ir izcila atrašānās vieta, no kuras bez liekiem sarežģījumiem var doties gan brīvdienu atpūtas braucienos, gan steidzīgajā ikdienā laicīgi nokļūt sev vēlamajā vietā. Te kursē 1.tramvajs, 4.autobuss, minibusi un citi pilsētas sabiedriskie transporti, lieti noderēs arī tuvumā esošā vilciena stacija. Savukārt, arī uz lidostu “Rīga”, tāpat kā uz pilsētas centru, jādodas ne ilgāk par 15 – 20 minūtēm.

Jau izsenis Imanta tiek uzskatīta par vienu no dabai tuvākajām Rīgas apkaimēm. Tie, kuriem cieņā ir sportiskas aktivitātes, varēs izmantot tuvumā esošo tenisa kortu un kvalitatīvi izbūvētā velo celiņa piedāvātās iespējas. Starp citu, velo ceļš vairāk kā 13 km garumā Imantu savieno ar pilsētas centru, bet otrā virzienā arī ar kūrortpilsētu Jūrmalu. Pastaigu  mīļotājus priecēs blakus esošā Anniņmuižas parka labiekārtotā teritorija ar izgaismotām taciņām un romantiskiem soliņiem.