Dzīvokļi

Projekta dzīvokļu īpašās iezīmes ir 2,90 m augstie griesti un lielie, plašie panorāmas logi, kas īpaši labi piemēroti pievilcīgā skata uz apkārtni baudīšanai. Kā arī, dzīvokļos apkures sistēma veidota, iebūvējot siltās grīdas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas zemgrīdas apkures risinājumos.

 

Par projektu

Jaunais dzīvokļu projekts šobrīd tiek būvēts Rīgas zaļākajā rajonā - Imantā, blakus Anniņmuižas parkam, 15 minūšu attāluma braucienā no pilsētas centra.

 

Atrašanās vieta

Anniņmuižas bulvārim ir izcila atrašanās vieta, no kuras bez liekiem sarežģījumiem var doties gan brīvdienu atpūtas braucienos, gan steidzīgajā ikdienā laicīgi nokļūt sev vēlamajā vietā. Te kursē 1.tramvajs, 4.autobuss, minibusi un citi pilsētas sabiedriskie transporti, lieti noderēs arī tuvumā esošā vilciena stacija. Savukārt, arī uz lidostu "Rīga", tāpat kā uz pilsētas centru, jādodas ne ilgāk par 15 - 20 minūtēm.

 

Iegādes iespējas

Vairāk informāciju par šo projektu un tā iegādi Jums sniegs mūsu pārdošanas speciālisti Imants Priževoits, tālr. +371 2027 8006 un Daiga Maniķe, tālr. +371 28232009. Laipni aicināti uz tikšanos mūsu birojā, iepriekš vienojoties ar pārdošanas speciālistiem par tikšanās laiku!